Neohodnotené

Prístrešok na auto typ KWC

Pevná konštrukcia z hliníka je ošetrená tak, aby nekorodovala, a to aj v rádu desiatok rokov. Zastrešenie je z odolného polykarbonátu s UV filtrom, vďaka tomu sa vaše auto za horúcich dní neprehreje ani vo vnútri vozidla. Navyše Carport bráni vyblednutiu laku.

Momentálne nedostupné
Kód: KWC
€8 749
Kategória: Hliníkové prístrešky pre autá
Farba: Biela, Strieborná, Hnedá, Šedá, Čierna, Bronzová
Záruka: 10 let
Konštrukcia: Samonosná
Strešná krytina: Lexan

Veľmi elegantný a moderný prístrešok prémiovej rady KWC zaistí funkčné a estetické krytie vášho vozidla. Konštrukcia hliníkového prístrešku je z eloxovaného hliníka. Strešná krytina v podobe plného lexanu, ktorý vyzerá ako sklo a má vynikajúce izolačné vlastnosti, 100% UV (ochrana proti UVA) a 75% IR (ochrana proti UVB žiareniu).

Prístrešok je ako jediný v SR certifikované TÜV. Nejedná sa o čínske kópie, ale o japonský originál s 10 ročnou zárukou.

 

Špecifikácie:

  • Veľkosť: 5,4 x 5,9 m
  • Farba konštrukcie: Sivá + drevodekor
  • Farba krytiny: Dymovo modrá s ochranou proti horúčave

 Výhody:

  • Moderný dizajn
  • Bezúdržbové materiály
  • Kvalitná japonská konštrukcia
  • Krytina s UV a IR ochranou

Veľkým plusom je aj vysoká svetelná priepustnosť materiálu. Nielenže ochráni váš automobil pred prehrievaním interiéru, že sa v ňom budete cítiť vždy komfortne, tiež zabráni blednutiu laku vozidla a presvetlí celú plochu prístrešku. Hliníkové prístrešky majú nosnosť (podľa typu) 60 až 150 Kg / m2 a odolajú vetra s rýchlosťou víchrice či orkánu.

Prístrešok na auto poskytuje široké uplatnenie nielen pre súkromné účely, ale aj v komerčnej oblasti.

Tento typ prístrešku je využívaný aj v radovom prevedení na hotelových parkoviskách, pri golfových a športových centrách, luxusných reštauráciách aj na firemných parkoviskách.

 

 

 

 

 

 

Prístrešky dodávame ako bez montáže, tak v prípade záujmu vrátane montáže na kľúč.

Cena montáže je závislá od typu prístrešku a spôsob montáže. Montáž je možná dvoma spôsobmi - priamym betónovaním do výkopu alebo použitím oceľových prírub, ktoré sa kotvia na chemické kotvy do vopred pripraveného základu. Výšku prístrešku je možné nastaviť pri montáži.