Neohodnotené

Hliníková pergola typ TF s lexanom

Moderná vzdušná hliníková pergola s Uv a IR ochranou skvele poslúži ako krytie pred slnkom a horúčavou za teplých letných dní, ale tiež vás ochráni pred dažďom a snehom.

Variant
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Kód: TF/370 TF/450 TF/550 TF/640 TF/730 TF/731 TF/732 TF/733 TF/734 TF/735 Zvoľte variant
€2 175 €2 721 €3 284 €3 760 €4 219 €3 585 €4 306 €5 430 €6 280 €7 063 od €2 175
Kategória: Hliníkové pergoly
Farba: Biela, Strieborná, Šedá
Záruka: 2 roky
Konštrukcia: Kotvená do domu
Strešná krytina: Lexan

Japonská hliníková pergola TF je ideálna pre zastrešenie terasy či ako prístrešie pri stene domu. Jej čistý dizajn prirodzene doplní a skrášli ako modernú tak aj  staršiu stavbu.

Materiály, z ktorých je utvorená, odolávajú ako v horúcich letných dňoch, tak aj v mrazivých a zasnežených nociach. Už od skorej jari si môžete vychutnať posedenie v tieni japonskej pergoly bez obáv, že na vás začne pršať či svietiť nenechavé slnko. Pred tým všetkým vás ochráni zastrešenie z akrylového skla, ktoré odoláva všetkým rozmarom počasia.

Akrylátové sklo, tiež známe ako plexisklo nepodlieha postupnému znižovaniu transparentnosti na rozdiel od väčšiny umelých skiel. Údržba zastrešenie pergoly je veľmi nenáročná, jej materiál totiž prirodzene odpudzuje špinu.

Japonská hliníková pergola série TF je vyrábaná v dvoch verziách:

 

S umiestnením nosných stĺpikov na konci strešnej konštrukcie:

 

 

S možnosťou predsadenia nosných stĺpikov v rozpätí 10 - 50 cm do konca strechy pergoly:Dodávku pergol zabezpečujeme za príplatok vrátane montáže. Montáž sa vykonáva dvoma spôsobmi. Betónovaním do vopred pripravených výkopov alebo montážou na vopred pripravené betónové pätky.

 

Špecifikácie:

  • Farba konštrukcie: Šedá, strieborná, hnedá, čierna, biela
  • Farba krytiny: Dymovo modrá s ochranou proti horúčave