Neohodnotené

Celoročná zimná záhrada SUPERTHERM

Systém založený na štíhlej, vysoko odolnej hliníkovej konštrukcii vás na prvý pohľad zaujme svojou kvalitnou povrchovou úpravou.

Na dotaz
Kód: SUPERTHERM
€402 500 –97 % €12 963
Kategória: Hliníkové zimné záhrady
Záruka: 2 roky
Provedení: Celoročná
180 celorocni zimni zahrada supertherm
€402 500 –97 %

Vďaka zimnej záhrade SUPERTHERM získate ďalší obytný priestor. V lete si budete užívať prepojenie s prírodou, v zime ušetríte veľa cennej energie. Dôsledná tepelná izolácia môže výraznou mierou pomôcť pri znížení nákladov na vykurovanie.

 Celý systém je založený na štíhlej, vysoko odolnej hliníkovej konštrukcii. Na prvý pohľad vás zaujme svojou kvalitnou povrchovou úpravou, ktorá zaručuje dlhú životnosť bez viditeľného poškodenia.

Zimné záhrady SUPERTHERM využívajú skladací systém, vďaka ktorému vás nadchnú maximálnym komfortom jednoduchej obsluhy. Zložené panely zaberú minimálnu plochu a podľa želania sa môžu otvárať jednostranne, doprostred, alebo obojstranne a skladať sa dovnútra alebo von. Jeden z panelov, konštruovaný ako dvere, možno otvárať dovnútra alebo von. Systém zabezpečuje úplné otvorenie veľkých plôch, rovnako ako bezpečné zatvorenie.

 

Výhody:

  • Vhodné do obytných priestorov
  • Otvára sa von a dovnútra (okná, skladacie dvere)
  • Bez stĺpikov
  • Možnosti duálnej farby
  • Hrúbka skla až 62 mm

 

Použitie:

  • Zimná záhrada + ďalší obytný priestor
  • Zasklenie reštaurácií, kaviarní, showroomu

 

 

 

 

 

 

Uvedená cena je za rozmer šírka 250 cm x hĺbka 200 cm. Zimné záhrady vyrábame a montujeme na mieru. Pred výrobou miesto zameriame a vyrobíme na zákazku každého zákazníka. Ide o zákazkovú výrobu. Pre presnú cenu nás kontaktuje alebo zašlite dopytový formulár. Spracovanie ponuky je nezáväzné.